Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_4843
Album: Dzień Dziecka 2019


Online 
Obecnie jest 15 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

  Festyn szkolny - Festiwal Kolorów Autor Admin - 34 raz(y) oglądano. 
festyn
W tym roku nasz festyn szkolny odbył się jako "Festiwal Kolorów". Rodzice wiedzieli już wcześniej, że pokolorowane ubrania nie zostaną zniszczone, ale na wszelki wypadek lepiej jednak przygotowali dla dziecka wygodny strój.
Zanim nastąpiło się "wielkie kolorowanie" i inne radosne atrakcje jak loteria czy dmuchana zjeżdżalnia, odbyła się msza św., którą prowadził
Ks. Proboszcz Tadeusz Domżał z parafii w Chodlu. Cieszymy się bardzo, że Ksiądz wykonał dla nas swój poetycki utwór na melodię "Alleluja". Cieszymy się również z obecności Pana Burmistrza Pawła Karczmarczyka, Pani skarbnik Anny Ruty, Pani dyrektor Anny Gogół, Pana wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Seweryna Świątka i radnych: Panów: Łukasza Próchniaka i Dariusza Celejewskiego. Szczególne podziękowania składamy Pani Krystynie Czuryszkiewicz, nie tylko za jej obecność u nas, ale także za prezent dla uczniów naszej szkoły - piękne piłki, których w szkole nigdy dosyć! Dziękujemy również za bardzo korzystny wynik licytacji obrazu Pani Agnieszki Kidy, który po zaciętej licytacji został zakupiony za wcale niemałą kwotę przez P. Leszka Hulaka.
Nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, pokazując, że codzienna praca wychowawców i P. Marty Górniak, opiekunki szkolnego kółka teatralne - daje satysfakcjonujące rezultaty.

Oczywiście loterii nie byłoby, gdyby nie nasi wspaniali Sponsorzy:


P. Anna Drozd, P. Dominika Górniak, P. Leszek Hulak P. Dariusz Kawecki, P. Sławomir Krajewski, P. Michał Walczak, rodzice uczniów i nauczyciele.

DZIĘKUJEMY!!!

 
czwartek, 11 lipca 2019       Strona gotowa do druku  

  Zakończenie roku szkolnego Autor Admin - 22 raz(y) oglądano. 
biretUroczystość odbyła się nie tylko pod znakiem sukcesu wszystkich promowanych uczniów, licznych świadectw z paskiem i radości z oczekiwanych wakacji, ale także z nutką refleksji, bo pierwszy rocznik ósmoklasistów opuścił szkołę! Zadowoleni, bo na egzaminie zewnętrznym osiągnęli bardzo dobre wyniki, (z czego jesteśmy bardzo dumni) ale też trochę zamyśleni, bo nie od razu widomo, jaka będzie najbliższa przyszłość.
Wszystkim gratulujemy sukcesów i życzymy udanych bezpiecznych wakacji!

 
czwartek, 11 lipca 2019       Strona gotowa do druku  

  Bezpieczne wakacje Autor Admin - 27 raz(y) oglądano. 
Bezpieczeństwo
Nigdy dosyć starań, by zadbać o bezpieczeństwo, zwłaszcza w czasie wolnym dziecka, kiedy do głowy przychodzą mu szalone pomysły. Dzieci więc przypominają sobie, jak zachowywać się bezpiecznie, czego unikać i co zrobić, by wakacje spędzić cało i zdrowo. Na wszelki wypadek pod kierunkiem
P. Magdaleny Wójcik ćwiczą jednak na szkolnym fantomie zasady udzielania pierwszej pomocy. Mamy nadzieję, że nie będzie okazji do ich zastosowania. Niech wszyscy zdrowi i szczęśliwi we wrześniu wrócą do szkoły!
 
czwartek, 11 lipca 2019       Strona gotowa do druku  

  Sadyba Rozalin Autor Admin - 18 raz(y) oglądano. 
koktajle
Wizyta przedszkolaków w nieodległym Rozalinie przyniosła wiele fascynujących wrażeń. Dzieci nie tylko same wyprodukowały pyszną czekoladę, uczestniczyły w pieczeniu pizzy czy produkcji aromatycznych mydełek, ale także cieszyły się przestrzenią, pięknem otoczenia i radosnym odpoczynkiem wśród zieleni.
Są przekonane, że warto pojechać tam znowu!

 
czwartek, 11 lipca 2019       Strona gotowa do druku  

  Rajd rowerowy klasy I Autor Admin - 32 raz(y) oglądano. 
Rower
Impreza zorganizowana wspólnie przez rodziców i wychowawczynię okazała się bezpieczna i bardzo udana! Dzieci bez trudu poruszały się po leśnych drogach, odpoczywały, zbierały jagody, spotkały się z panem leśniczym i pokrzepione posiłkiem, zadowolone z wyprawy, jeszcze przed wielkim upałem wróciły do szkoły! Dobre pomysły warto wykorzystywać wielokrotnie! 
czwartek, 13 czerwca 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com