Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_4895
Album: Dzień Dziecka 2019


Online 
Obecnie jest 9 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

  Rajd rowerowy klasy I Autor Admin - 3 raz(y) oglądano. 
Rower
Impreza zorganizowana wspólnie przez rodziców i wychowawczynię okazała się bezpieczna i bardzo udana! Dzieci bez trudu poruszały się po leśnych drogach, odpoczywały, zbierały jagody, spotkały się z panem leśniczym i pokrzepione posiłkiem, zadowolone z wyprawy, jeszcze przed wielkim upałem wróciły do szkoły! Dobre pomysły warto wykorzystywać wielokrotnie! 
czwartek, 13 czerwca 2019       Strona gotowa do druku  

  Patyczaki i straszyki Autor Admin - 3 raz(y) oglądano. 
przyroda
Te właśnie zwierzątka przyciągały największą uwagę. Kameleony i agamy oczywiście też, ale patyczaki były takie swojskie i bliskie. Okazało się, że dzieci w zasadzie niczego się nie boją i bardzo ostrożnie, ale jednak bez większych obaw mogą nawet zajmować się tego typu istotami. Takie bezpośrednie kontakty budzą duże zainteresowanie, skracają dystans między człowiekiem a takim na przykład pasikonikiem, pokazując, że dla wszystkich jest jeszcze wystarczająco dużo miejsca. 
czwartek, 13 czerwca 2019       Strona gotowa do druku  

  Farma Iluzji raz jeszcze Autor Admin - 1 Czytaj 
magiaTym razem wybrała się tam klasa IV i też im się podobało! Trochę niesamowitości, trochę dziwności i jeszcze trochę zaskoczenia! Krzywy dom, pomniejszająca komnata czy niesamowity stół z "odciętą" głową to tylko niektóre z zaskakujących niespodzianek. Warto więc pojechać, by sprawdzić czy rzeczywiście niesamowite rzeczy się tam dzieją!


 
czwartek, 13 czerwca 2019       Strona gotowa do druku  

  Przedszkolaki świętują Dzień Mamy i Taty Autor Admin - 1 Czytaj 
Dzień Babci i Dziadka
Na tle starannie przygotowanej dekoracji odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty w przedszkolu. Przed zaangażowaną i pełną emocji widownią złożoną z rodziców, dzieci zaprezentowały spektakl nie tylko z ważnym przesłaniem ekologicznym, ale także eksponującym ich talenty i uzdolnienia. Później oczywiście była część wspólna, prezenty dla rodziców i oczywiście słodki poczęstunek! Impreza była bardzo udana! Gratulujemy! 
czwartek, 13 czerwca 2019       Strona gotowa do druku  

  Wojewódzki Konkurs Recytatorski Autor Admin - 4 raz(y) oglądano. 
recytacja
Bardzo nas cieszy sukces
Ani Gajec, uczennicy klasy I, która przygotowana przez Panią Martę Górniak zajęła I miejsce w eliminacjach powiatowych Konkursu Recytatorskiego, docierając w ten sposób do etapu wojewódzkiego, gdzie osiągnęła wyróżnienie!
Bardzo nam miło, że spośród 1300 uczestników wyłoniono grupę 110 wojewódzkich laureatów, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły!
Gratulujemy sukcesu, zarówno uczennicy, jak i Wychowawczyni!
DZIĘKUJEMY!!

 
czwartek, 06 czerwca 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com